2024 Jak dopadla UMISŤOVACÍ VÝSTAVA 12.5. GENIUS LOCI

Akce » 2024 Jak dopadla UMISŤOVACÍ VÝSTAVA 12.5. GENIUS LOCI

Sdílíme článek Dany, děkujeme, lépe naše díky neumíme vyjádřit. Sdružení umístilo Heřmánka, Hermínku,Martinku, Jonáška, Mášenku a Dášenku, Barunku

Spolek na ochranu zvířat Dobříšsko, z.s.  · 

Poděkování

Milí přátelé,

ráda bych poděkovala vám všem, kteří jste dnes přišli na naší umísťovací výstavu kočiček. Děkuji vám všem, kteří jste si dnes odnesli z výstavy kočičku.

Na výstavě dnes hledalo nový domov 43 kočiček. 20 z nich dnes svůj domov našlo. Jsem moc ráda za všechny umístěné kočičky.

Výstavy se účastnili čtyři spolky.

Náš spolek na výstavu přivezl 6 kočiček: Čaču, Svena, Sindy, Frídu, Samira a Fanouška. Nový domov našly 3 naše kočičky: Čača, Fanoušek a Samir. Největší radost mám z Fanouška. Fanoušek je starý hodný kocour. Jsem ráda, že bude moci dožít v klidném domově jako kočičí jedináček.

Spolek Chlupáči v nouzi přivezl 16 kočiček a 5 z nich našlo domov.

Sdružení na ochranu zvířat v krajní nouzi přivezl 11 kočiček a 7 z nich našlo nový domov.

Spolek Azyl Tylda přivezl na výstavu 10 kočiček a 5 z nich našlo domov.

Moc děkuji paní ředitelce objektu Gabriel Loci za možnost pořádat výstavu v těchto krásných prostorách. Tato výstava byla již čtvrtou výstavou v pořadí. Bez této laskavé pomoci bychom naše kočičky neumístili.

Moc děkuji všem mým kolegyním, kamarádkám a dobrovolníkům, kteří se podíleli na přípravě výstavy a pomáhali nám dnes na výstavě. Moji milí, byli jste opět úžasní.

Naši milí příznivci, kteří jste nám dali peněžní dary, moc vám děkujeme. Budeme mít zase peníze na veterinární výdaje, krmivo a stelivo.

Milí přátelé, děkujeme za všechny věci, které jste nám přinesli do charitativního krámku. Máme krásné věci do našich příštích aukcí a do prodeje na dalších výstavách.

Milí přátelé, děkujeme vám. že jste za námi a našimi kočičkami přišli. Byli jste moc milí a udělali jste nám radost.

Dana