Hledáme osvojitele mladých kočiček s fyzickou vadou na oku

S.O.S. » Hledáme osvojitele mladých kočiček s fyzickou vadou na oku

Hledáme osvojitele, kterým nebude vadit u osvojovaných kočiček fyzická vada na oku. Vada kočičky nijak neohrožuje. V současné době nám bylo předáno 30 koček po pánovi. Pán byl proti kastracím, nechal své kočky množit, pak se o ně nedokázal postarat a nakonec ukončil sám svůj život. Kočky neměly žádnou veterinární péči a tak ve většině případů mají nějakou vadu na oku. Kočky jsou mladé, veterinárně ošetřené,  kastrované, očkované. Jedna z těchto kočiček je černá, kouřová Sandra - ta už NAŠLA DOMOV, DĚKUJEME. Další z této skupiny byl Matyáš, moureček bez handicapu - NAŠEL UŽ DOMOV, domov hledají mourinka Ester - hravá, mazlivá - ještě bude očkovaná, moureček  s bílými tlapkami Honzíček má handicap - nemá levé oko, je už kastrovaný, očkovaný a NAŠEL DOMOV. Další mourovaní kocourkové domov hledají.

Kočička Cecilka černobílá je další z této skupiny - je milá, klidná i hravá - handicap jí nevadí. Jedno oko nemá a druhé se zdá nefunkční, ale kočička se orientuje a vyskakuje i do výšky na šplhadlo. Tedy nějaké zbytky zraku jí to umožňují.  Hraje si s myškami a s kočičí kamarádkou, za krátký čas se orientuje v prostředí, že by člověk ani nepoznal, že špatně vidí. K lidem je velice milá a upovídaná. Cecilka je kastrovaná, odčervená, očkovaná a vhodná pouze do bytu.

Máte-li zájem, chcete-li se více dovědět o těchto kočičkách, volejte prosím paní Petře Soběslavské mob. 603 225 948, email sdruzeni@kocici-utulek.cz.