1roční hodná, hravá mourinka Vendy, Vendulka

Kočky našly nový domov

Příspěvek na veterinární péči:1100.00

 

Vendy  Vendulka

 

Drobnější 1roční kočička, velmi mirné povahy, hodná, miluje druhé kočičky. Pro ni by bylo nejlepší, kdyby měla společnost jiné kočičky, se kterou by si mohla hrát.

 

Jakmile si zvykne, je spokojená, když může odpočívat vedle toho, kdo ji bude mít rád. Ráda se rozvaluje i na koberci. Přijde si pro pohlazení a když se usadí na klíně, nastavuje bříško ke hlazení a bradičku k drbání.

 

Je také dost "upovídaná", pořád něco brumlá. 

 

Dobře papá a dovádí s mým kocourkem. Není umňoukaná, vydrží doma i sama, zatím zvyklá v bytě. Je očkovaná, odčervená, čistotná, v dubnu 2018 kastrovaná.

 

Vendulka našla jednou domov. Ale bohužel nepozorností osvojitelů a jejich nezájmem o další osud kočičky, jsme se dozvěděli až později, po 7 týdnech, že se kočička ztratila. Hledali jsme ji i prostřednictvím webu „Psí detektiv“ a povedlo se!!! Kočička vběhla do volební místnosti při prezidentských volbách, nechala se bez problémů chovat a díky inzerátu máme znovu kočičku Vendy. Je moc ráda, že je zase v bytě, který znala, v dočasné péči. Je to hodná kočička a už je méně bojácná. Za příspěvek na péči. 

Kontakt: Petra Soběslavská mob. 603 225 948, Praha 5