3.9.2019 Kocourci Kevin a Monty NAŠLI DOMOVY

Virtuální adopce » 3.9.2019 Kocourci Kevin a Monty NAŠLI DOMOVY

Aktualizace 15.9.2019

Kevin a Monty jsou nyní 4měsíční kocourci s handicapem.

Dostali se k nám z jedné zahrádkářské osady, kde se narodili plaché kočičce. Měla jich 5, přežili tito dva. Bohužel se silným zánětem očí, i přes veškerou snahu každému bylo jedno očičko odebráno, očička byla zhnisaná, v podstatě mrtvá a slepá. 

Od 5 týdnů jsou u mě v dočasné péči, proto jsou na sebe hodně zvyklí, raději bychom je dávali do adopce společně. Pokud by to nešlo, alespoň jednotlivě k jiné snášenlivé kočičce. Kocourkové jsou hodně hraví. V depozitu jsou zvyklí na 1roční kočičku Žanetku, ta se o ně stará.  Určitě by měli jít jen do bytu se zasíťovaným oknem nebo balkonem.  Venku by jim hrozilo větší nebezpečí, mají snížené periferní vidění. 

Jsou čistotní, plně očkovaní, hodně hraví. Kevinek nemá pravé očičko, Montymu chybí levé. Montymu bude ještě pan doktor brát stehy.                                                                                                                                                                                                        Společně se těžko fotí, jsou neustále v pohybu.   

Budeme velice rádi, když nám na péči o naše svěřence přispějete.

 

Číslo našeho účtu je: 2600358160/2010