3.6.- 6.7.2020 Kočička Kitty NAŠLA DOMOV, DĚKUJEME

Virtuální adopce » 3.6.- 6.7.2020 Kočička Kitty NAŠLA DOMOV, DĚKUJEME

Kitty je asi 5-6měsíční mourovaná, drobná kočička. Byla nalezená – odchycená s mnoha zraněními na zadní polovině těla. Možná ji  něco pokousalo? Ran bylo opravdu hodně, byly zanícené, špinavé. Kočičku zranění bolela a tak nebylo vůbec snadné kočičku odchytit a následně rány ošetřit. Panu veterináři se na první pohled zdála jedině na utracení.Ale povedlo se  a kočička je klidnější. Je léčená antibiotiky, rány jsou ošetřované.  Pečovatelka i kočička byly veterinářem pochválené.  Další operace kočičku čeká, až se jí největší rány zahojí a ta místa budou připravená na plastiku.  Doufáme, že to kočička s pomocí léčení zvládne.  Je ještě malá, hubeňoučká. 

Aktualizace 15.6. 

Kočičce se zranění hojí.   

Aktualizace 2.-6.7.2020

Postupně Kittince zranění zarůstají, kožíšek dorostl, plastika nebude nutná. Kitty je už 1x očkovaná. Jen je pořád bázlivá, smutná. Po kastraci bude hledat domov.   

Aktualizace 20.7.

Zranění se zahojila bez plastiky:o)). Kitty už si opatrně hraje s kocourky Vojtíkem a Maxíkem, všichni tři jsou ale lekaví, budou potřebovat čas, aby si zvykli.

Aktualizace 16.11.2020

Kočička Kitty se zotavila, je už i kastrovaná. Bude hledat domov, ale potřebuje od osvojitelů trpělivost a laskavost. Je to hodná kočička,ale potřebuje čas, aby si zvykla v novém domově.  A potěšila by ji kočičí společnost, lépe by si zvykla. V útulku se jí věnuje velký moureček Kristián - ten se rád tulí k malým kočičkám.

Budeme velice rádi, když nám pomůžete, přispějete na péči o naše zraněné svěřence.

Číslo našeho účtu je: 2600358160/2010