2023 8.února_2022 22.prosince Jak se má Sisi (Felicity)

Jak se mají » 2023 8.února_2022 22.prosince Jak se má Sisi (Felicity)

Aktualizace 8.2.2023

Ahoj Jani,

moc Tebe a Vás všechny a  s Felinkou  zdravíme a hlásíme, že slib o provedení kastrace je splněn. Byla u té nejlepší veterinářky z IVETu, kterou už léta znám .a zákrok stál 2300 Kč. Určitě je/bude všechno v pořádku, i když narkózu snášela velice špatně a ani 2. den není o moc lepší .... včera se jen  plížila , navíc jen  pozadu - couvala, nebo si lehla a mrskala ocáskem jak nějaký pejsek. 

Je mi jí moc líto, i když samozřejmě vím, že to byla nutnost !!!  

Jinak před tím už dokonale rozvázala a stala se z ní  malá čertice Žlutoočko. Během toho měsíce a půl přibrala z cca 2,60 na 3,20 kg. Hraje si se vším, všechno honí včetně nás a  ráda mi okusuje ruce i nohy (aúúú), takže už jsem typický kočkař, tj. samý šrám. Je jí všude plno a moc ráda baští - ale teď si už asi budu muset dát pozor, aby z ní nebyla koulička ... a začnu kupovat ty granulky pro kastrované kočky, naštěstí jsou k dostání úplně běžně..                                                                         Posílám Ti ilustrační fotky , na vyndání stehů a sundání té zástěrky máme jít za 10 dnů. Už aby byla zase úplně zdravá. Je úplně úúúžasná a překrásná !!!!

Měj se hezky prosím a kéž máte  stále co nejméně svěřenců !!!!

J.S.

 

 

Ahoj Jani,

omlouvám se, že jsem se ještě neozvala, ale ona teoretická příprava je dlouhá a v "nové praxi" ten čas začne uhánět ...                                                                                                                                                               Kočička Felicité / SiSi  (zatím) byla okamžitě po přinesení domů nebojácná a kurážná, a od 2. dne se odvázala docela. Je jí všude plno a je jako černobílý blesk. Taková moje asistentka. Hned začala chodit na tu správnou bednu a hned pochopila, k čemu je dobré škrábadlo  (ovšem ouvej - drápky si brousí i jinde).

Je chytrá, milá, přítulná a krásně předoucí. A taky úplně překrásná !!!!

 Ten bolák na zádech je úplně zahojený a okolo už jí to opět pozvolna zarůstá chlupy. 

Nepřišla jsem na to, které kapsičky jí chutnají (Felix, Gourmet), ale má ráda granule (Applaws). Taky ráda žere cokoliv jiného - kousky kuřecího masa, ryby, sýr, šunku, tvaroh a tak..

Ráda si samozřejmě hraje se vším, ale teď jsem zdá se její neoblíbenější okusovací "myška" asi já a začínám už se šrámy na rukách vypadat jako pravá kočkařka :o)

 Bude to asi i velká útěkářka a dobrodružná povaha - musíme hlídat každé otevření dveří ať už na balkon nebo na chodbu. Nevím co nás čeká, až začneme jezdit na chalupu, tam z ní snad bude  i venkovní kočka, která se bude vracet domů. Ano, a  do té doby jí musíme samozřejmě nechat sterilizovat.

 Opatřila jsem si 2 knížky o kočkách, ale nemám na ně  teď prostě čas a ona je chce zkoumat se mnou a dělá mi v tom nepořádek ...

 V příloze posílám fotky, které jsem si tady ulovila

 a přeji Tobě, paní Soběslavské i všem kočičím obyvatelům krásné vánoce a dobrý rok 2023.

J.S.