2023 30.5._2022 5.prosince_9.září Jak se má Charlie (u nás Tyty)

Jak se mají » 2023 30.5._2022 5.prosince_9.září Jak se má Charlie (u nás Tyty)

30.5.2023                                                                                                                            Dobrý den,                                                                                                                                                         posílám pozdrav z Charlieho domova. 10.4.2023 s námi oslavil pravděpodobně rok jeho života. Charliek si u nás zvykl a po kastraci se i trošku zklidnil. Také už asi akceptoval nás jako svoji smečku a nesnaží se za každou cenu utéct, kdykoliv se otevřou dveře. Má velký zasíťovaný balkon a okna. Tam je hodně rád.         Stále řádí s naším synem a ráno se chodí mazlit a ocumlávat nám trička. Hodně spí a dobře baští. Už nemá potřebu sežrat vše, co najde. Máme pocit, že už pochopil, že tady je doma a my kočičí otroci mu vždy naplníme misku a vyčistíme záchod.                                                                                                                         Je to náš úžasnej velkej kluk.                                                                                                                                S pozdravem                                                                                                                                                            F.V. 

5.12. 2022                                                                                                                                   Dobrý den paní Soběslavská, 

Charlie je už s námi 3 měsíce. Je to neuvěřitelně sebevědomý, odolný a svéhlavý miláček. Napojil se na naši rodinu úplně dokonale. A to hlavně na našeho syna. Jsou jako sourozenci. Mne asi bere jako matku, tak si ještě občas měříme síly, na druhou stranu jsem jeho mazlící mamina. Je to pěkný raubíř, zvědavý a neustále něco krade. Jídlo, ponožky, tužky, šminky, synovi hračky. Je s ním fakt legrace. Milujeme tu jeho úžasnou divokou povahu.  

V pátek 2.12. podstoupil kastraci a paní doktorka z něj byla zjevená, protože ještě prý nezažila kocourka, který by se tak rychle probudil a vypadal jakoby se mu nic nedělalo. A ano, on opravdu takhle pohodový je.  

Posílám Vám nějaké další fotky. Jinak už je to opravdu pořádný chlapák. Z jeho 2kg, které měl, když jsme si ho u Vás vyzvedli už má 4kg.

 Krásný Vánoční čas Vám přeje celá naše rodinka.                                                                      S pozdravem F. V.

 

Dobrý den paní Soběslavská, 

posíláme Vám pozdrav od vašeho kocourka Tytyho/Charlieho. Od prvního momentu je to člen naší rodiny, jako by byl s námi odjakživa. Totální mazlík vyžadující náš kontakt, měnící se ve večerních hodinách v tygra na lovu. Nepláče, ničeho se nebojí a všude nás pronásleduje. Krásně žere a celkově je ve velké pohodě. Moc za něj děkujeme, především syn je z něj úplně paf :-)

S pozdravem
F.

9.9.2022