2022 22.prosince Jak se má Sisi (Felicity)

Jak se mají » 2022 22.prosince Jak se má Sisi (Felicity)

Ahoj Jani,

omlouvám se, že jsem se ještě neozvala, ale ona teoretická příprava je dlouhá a v "nové praxi" ten čas začne uhánět ...                                                                                                                                                               Kočička Felicité / SiSi  (zatím) byla okamžitě po přinesení domů nebojácná a kurážná, a od 2. dne se odvázala docela. Je jí všude plno a je jako černobílý blesk. Taková moje asistentka. Hned začala chodit na tu správnou bednu a hned pochopila, k čemu je dobré škrábadlo  (ovšem ouvej - drápky si brousí i jinde).

Je chytrá, milá, přítulná a krásně předoucí. A taky úplně překrásná !!!!

 Ten bolák na zádech je úplně zahojený a okolo už jí to opět pozvolna zarůstá chlupy. 

Nepřišla jsem na to, které kapsičky jí chutnají (Felix, Gourmet), ale má ráda granule (Applaws). Taky ráda žere cokoliv jiného - kousky kuřecího masa, ryby, sýr, šunku, tvaroh a tak..

Ráda si samozřejmě hraje se vším, ale teď jsem zdá se její neoblíbenější okusovací "myška" asi já a začínám už se šrámy na rukách vypadat jako pravá kočkařka :o)

 Bude to asi i velká útěkářka a dobrodružná povaha - musíme hlídat každé otevření dveří ať už na balkon nebo na chodbu. Nevím co nás čeká, až začneme jezdit na chalupu, tam z ní snad bude  i venkovní kočka, která se bude vracet domů. Ano, a  do té doby jí musíme samozřejmě nechat sterilizovat.

 Opatřila jsem si 2 knížky o kočkách, ale nemám na ně  teď prostě čas a ona je chce zkoumat se mnou a dělá mi v tom nepořádek ...

 V příloze posílám fotky, které jsem si tady ulovila

 a přeji Tobě, paní Soběslavské i všem kočičím obyvatelům krásné vánoce a dobrý rok 2023.

J.S.