1roční hodná, mírná kočička Nšoči - Nelly do bytu

Kočky našly nový domov

Příspěvek na veterinární péči:1400.00

 

Hodná, mírná 1roční mourinka Nšoči – Nelly hledá domov v bytě. Nšoči  se dostala do útulku z domácího depozita a po dvou dnech (dnes 2.3.) je zatím vyplašená, bude potřebovat trochu trpělivosti a času, aby se nebála, aby si zvykla. Lépe by pro ni bylo, kdyby se pro ni našel co nejdříve domov s trpělivou rodinou, aby si už zvykala doma. Paní, která se o ni starala u sebe doma, v domácím depozitu, o ní napsala: 

Nšoči ke mně přišla o prázdninách ze špatných venkovních podmínek, a ač byla sama ani ne roční kotě, už měla s sebou tři diblíky. Koťata se se mnou rychle skamarádila, vyrostla a už našla nové domovy, ale s jejich maminkou byl trochu problém. Byla plachá, a jejímu strachu z lidí moc nepřidalo, když jsem ji denně musela lovit, abych ji ošetřila, protože jak už to tak bývá, ona i koťátka na tom zdravotně nebyly nejlépe. Na druhou stranu, v pravém světle se ukázal její charakter. I když, zahnaná v rohu, na mě výhrůžně vrčela a prskala, nikdy se ani nepokusila mě škrábnout nebo kousnout.

 

Jakmile se uzdravila, začaly jsme pracovat na důvěře k lidem. Ještě pořád to není úplně mazlivka na klín, ale v poslední době dělá velké pokroky, takže myslím, že už může vyrazit do světa. Sama se otírá o nohy, nastavuje hlavu a zadeček na drbání, a když se zhasne, chodí spát do postele, a dokonce i nastavuje k drbání bříško. Stále se ale ještě snadno vyplaší.

 

Nšoči je drobnější šedivá mourka, má výraznou kresbu kožíšku, oranžové oči a kulatou hlavičku, jako mívají britské kočky. S ostatními kočkami vychází bez problémů, určitě by zvládla i hodného pejska a pokud by se jí její člověk dost věnoval, mohla by být i jedináček. Vzhledem ke své mírné povaze by se hodila i k malým dětem. Nový domov hledá pouze v bytových podmínkách, venku si asi užila své a odmítá chodit i na zasklený balkon. Nšoči je kastrovaná, očkovaná. Za příspěvek na péči.    

Kontakt: Petra Soběslavská mob. 603 225 948, Praha 5