Kessi je 5 letá kříženka labradora s novofudlandským psem.

Psi hledají nový domov

Příspěvek na veterinární péči:1000.00

 

Velmi nutné!!!!! Stále hledáme nový domov pro Kessinku. Už si ji déle nechat nemůžeme, sice bysme jí mohli dát do útulku, ale tam by byla v kotci a velmi by strádala - je velmi společenská a kontaktní a potřebuje být se svou smečkou. Kessi není typ psa vhodný do boudy nebo kotce.
Kessi je 5 letá kříženka labradora s novofudlandským psem. Má 35 kg a je velkého vzrůstu.
Přivezli jsme si jí před 4mi ...měsíci, hrozilo jí utracení. Jsme její třetí majitelé, ale bohužel přes veškerou naší snahu jí nezvládáme.
Je to dáma s velkým psím srdcem, je velmi mazlivá, miluje lidi i děti. Zvládá základní povely. Trpěla silnou separační úzkostí, kterou jsme už z malé části odbourali.
Potřebuje stabilní milující domov, kde na ni bude dostatek času a trpělivosti. Nejlépe někoho, kdo má zkušenost s problémovým chováním u psů.
Kessi nesnese většinu psů - bojí se jich asi dle nějaké dávné špatné zkušenosti a jako obranu volí útok (tak nám to vysvětloval kinolog), malí psi jí většinou nevadí, těch si nevšímá.
Při zanechání jí samotné na zahradě, utíká - hledá svou smečku. Následek separační úzkosti.
Taky honí kočky, velká hospodářská zvířata ani koně jí nevadí.
Umí skvěle chytat myšky, výborně hlídá, ráda chytá bubliny z bublifuku a před spaním poslouchá s mojí dcerkou pohádky https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f4c/1/16/1f642.png:)
Moc prosím o šanci pro kessinku.... nechci ji vracet zpátky do kotce, kde by se její stav zhoršil a její budoucnost by byla nejistá.
Hafinka se nachází v Kladně
Mé tel. číslo 777110436 

 

 

 

Kontakt: Jana Zázvorková mob. 602264000  jana.zazvorkova@email.cz