4.1.2017 Kocourek Honzík NAŠEL DOMOV

Virtuální adopce » 4.1.2017 Kocourek Honzík NAŠEL DOMOV

Na studeném chodníku leželo kotě, které vypadalo jako kus hadru. Tak s ním asi někdo zacházel. Velká podlitina na břiše a zlomená pánev ukazují na to, že ho někdo zkopal. Narkóza, posunutí kostí, tak, aby mohly srůst, vyholená srst, ošetření podlitin…blechy, škrkavky, tasemnice…znovu posunutí kostí. „Hadřík“ dostal jméno Honzík.

 Umístění v dočasce. Kočky si se mnou „povídají“ a koťátko si myslí, že ho konečně volá máma a snaží se přikulhat za nimi.  

Přesto, co kocourek prožil, miluje lidi. K cizím je samozřejmě nedůvěřivý, ale když zjistí, že bude hlazení zapíná předení do 10s a dokáže se mazlit i hodiny, chvílemi loví ruce a chvílemi mlaská – myslí si, že je zase u mámy a žužlá chlupatý župan, nebo deku a je naprosto šťastný.

 Kočky se učí okoukáváním a Honzík je chytrý kluk – chodí na záchod, kam má, škrábe škrábadlo o 106 – teď už po něm i šplhá, „povídá“, hraje s čímkoli, co se koulí.

Pro kocourka hledáme nový domov u lidí, kteří budou mít čas se mu věnovat. Líbilo by se tam, kde už kočku, nebo psa mají, je ideální k větším dětem, které dokáží respektovat, že zvířátko po zranění není možné tahat. Honzík je vhodný do bytu, kde jsou zabezpečená okna před vypadnutím. Žádné zákroky už ho nečekají – jen nemá dorostlou srst.

Pokud je vám Honzíka líto, ale nemůžete se ho ujmout, prosím, přispějte na jeho záchranu, hlavně na veterinární péči – jen tak budeme schopní se postarat o něj i o další zraněné kočky. Bankovní spojení : 2600358160/2010 , v.s. 211