2017 04.30. Jak se má BARUŠKA (u nás MARINA)

Jak se mají » 2017 04.30. Jak se má BARUŠKA (u nás MARINA)

 

Dobrý den,

 

dnes jsme spolu hovořili po telefonu a tak posílám pár informací a také fotky. Marina - dnes již slyší na své nové jméno Bára, Baruška - se bez problémů zabydlela a zvykla si na svůj nový domov i staršího kamaráda dvouletého kocoura Piškota (kastrovaný). 

 

Z počátku se to neobešlo bez nějakého toho zasyčení či hrábnutí packou, ale zvykli si a jak můžete vidět na fotkách, spí už spolu na jedné hromadě. 

 

Mám radost, že Bára je hodná mazlivá kočička, ráda se přijde pomazlit, když se natáhnu na sedačce nebo i v noci do postele. 

 

Bára má k dispozici veliký pozemek, hned vedle je pole a na druhé straně jsou chápaví sousedi. Všichni mají také kočky, takže nehrozí, že by jim vadilo, když se tam Bára zatoulá na návštěvu.

 

Zvykla si i na kočky v okolí, sousedka má šest koček a vycházejí s nimi dobře. Denně jsou Bára i Piškot u nich ve stodole. Asi jim tam i vyžírají granule, ale sousedce to nevadí :-)

 

Z Báry je dobrý lovec, nosí z pole myši - vždy je donese domů a tak se ji nyní snažím naučit, aby jako Piškot s nimi zůstávala venku. 

 

S pozdravem I. G.