8-9měsíční béžová kočička Elsinka do bytu

Kočky hledají nový domov

Příspěvek na veterinární péči:1400.00

Béžová drobnější 8-9měsíční kočička Elsinka hledá domov v bytě, v klidné a trpělivé rodině bez malých dětí.  S kočičkou (kocourkem), má ráda kočičky, s nimi si hraje, spinká , olizuje je a čistí. Bude si zvykat pomaleji, chce to trpělivost. Pak je hodně oddaná i poslušná. Vyrůstala v domácím depozitu a její pečovatelka o ní také napsala:

U mě si zvykala dost pomalu, první 3 dny byla zalezla, teprve potom pomalu sama vylezala a začala se kamarádit s koťátkem a mým kocourkem, kterého miluje. Nechala jsem jí v klidu, sama si vybrala, kdy si bude hrát anebo spinkat v úkrytu.  Ke mně se přijde pomazlit a vyžaduje drbání pod bradičkou a za oušky. Na bříško si však nedá sáhnout, to dá rázně najevo a brání se. Mírně kousne do ruky a kope zadníma nožičkama. Nevím, co jako malé kotě prožila, že nechce chovat. Nemá ráda chování a nošení v náručí, zato je hodně upovídaná.  Nevyžaduje spaní v posteli, jen se večer přijde do postele nechat pomazlit a podrbat. Pak se sama uvelebí na křesle a spinká až do rána.  Ale dělá pokroky, už mi vleze ráno i do postele a přítulí se. 

 

                                                                                                         Elsinka je kastrovaná, plně očkovaná, odčervená. Naprosto čistotná. Za příspěvek na péči.                                                                                       Kontakt: Petra Soběslavská mob. 603 225 948, Praha 5